Deník

Diary #0.3 - A už to tu je...

1. září 2013 v 16:06 | Ꮛlyon
Hai ponies ! Tento článek je bez smajlíků. Asi se ptáte proč. Důvod je jasný - škola. Vůbec se mi nechce. Neříkám, že se neučím, ale když jedna učitelka mi ničí život - úplně. Moc se těším na jazyky. Ale jinak se mi vůbec nechce nic. Jdu jen do 7. takže nic moc....Ať jde ta škola do P....Ponyvillu...Ale jinak se těším co bude mimo školy. Kámošky, klavír...grr. Proč jsem se musela narodit až 28.9 ?! Já jsem chtěla oslavu ale asi ji nebudu mít protože bude škola a zima...Sakra !

Ale teď jdeme k věci. Nechtěla jsem to dělat ale musím to udělat. Každý blog to jednou napíše a já to píšu teď. Muselo to přijít a teď to tady je NEBOJTE JÁ NEKONČÍM :D. Jen dávám něco jako hiatus. Všechno teď začíná, a já se musím do toho dostat. Co bude složité pro osobu jako jsem já. Nebude to úplný hiatus jen je to oznam, aby každý věděl že asi nebudu psát apod. Pokud budu mít čas, ráda napíšu. Mám rozdělaný free design Mane six a udělaný návod na tvorbu stampek. Uvidíme...Jak se vy těšíte na školu ? Co oblíbený předmět a spolužáci ? Co na vaší škole nenávidíte a naopak milujete ? Mně se hnusí víc věcí. Například obědy a spolužák kterému dávám košem už 6 let :D (Doufám, ež to nebude tenhle rok 7 :D). A co vy ? No pište !
adminka Elyon ♥


Bye Summer I WILL ALWAYS LOVE YOU ! ♥


Ahoj ! :)

21. srpna 2013 v 18:55 | Ꮛlyon

Ahojky vy, kdož sem zabloudíte! Jsem Elyon a tento blog jsem si založila abych mohla uvěřejňovat své obrázky, grafiku a kresby. Tento blog bude vlastně moje místečko plné poníků, grafiky a podobně. Zde si můžete taky nějakou grafiku, kresbu nebo kresbu vašeho Oc objednat. Najdete mě na různých webech na skype jako brown.elyon, na facebooku jako Elyon Brown, na DA jako Elyon-Brown, na instagramu jako elyonvolturi (I LOVE TWILIGHT :*)... Pozděj si založím i ask, kde se můžete ptát na grafiku a pod.
Jen abych pak nemusela každému osobně psát jaké programy používám, dám to hned sem. Pixelky -Photoshop, poníci -Paint tool sai, jiná- další grafika (layouty, popisky...) Photoshop, videa -Windows movie maker, animace -Photoshop, Photoscape (ale víc ve Photoshopu)...pokud budete mít nějaké otázky, klidně pište :meow: O spřátelení pište kam chcete, ráda budu Affs Doufám, že se vám tady bude líbit, okomentujete nebo jen budete navštěvovat tento blog a číst jeho články. Uděláte mě tím moc šťastnou, ale to snad potěší každého admina ne ? :squee:

adminka Ꮛlyon
 
 

Reklama


(All from deviantart.com but Canterlor wedding by me)